Вербна неділя-2018: що приготувати на святковий стіл

1 квітня в нинішньому році – це не тільки День Сміху, а й свято, що особливо вшановується православними християнами. А саме: Вхід Господній в Єрусалим, що в народі більше відомий, як Вербна неділя. Про історію цього свята, а також про традиції освячення гілочок верби і, найголовніше, що з ними робити далі на кухні, – ми вже розповідали. А сьогодні пора замислитися про те, що ж приготувати до столу в цей день. Адже повернувшись із храму з ароматними гілочками, так хочеться ще й порадувати своїх рідних чимось смачненьким. А раз в цей день ще й передбачено послаблення в пісному харчуванні (а саме: дозволено їсти рибу), то і готувати найкраще рибні страви.

Найпростіше, звичайно, подати до святкового столу скумбрію, запечену в пергаменті. Фантастично смачна страва, яке приготувати можна і в духовці, і в мультиварці.

Також 1 квітня можна і підсмажити рибку в хрусткому клярі, приготовленому на мінеральній сильногазованій воді. За рахунок бульбашок він виходить повітряно-хрустким, а рибка – ніжною і тане в роті.

І нарешті, відмінним варіантом рибної закуски до святкового столу будуть шпроти «Майже ризьке золото». Тим більше їх можна приготувати заздалегідь – в суботу, а в неділю вже ласувати домашнім делікатесом, який не зробить дірку в сімейному бюджеті.

Звичайно, рибні страви – це не все, що можна приготувати до свята. Наприклад, можна приготувати теплий картопляний салат або тушковану картоплю з грибами, пісні деруни або найсмачніші вареники.

Як бачите, навіть в дні великого посту цілком можна накрити святковий стіл: було б бажання😊