Хто ми є

Наші смаколики: для чого і для кого?

Якщо у вашому домі хоча б інколи бувають трюфелі (не цукерки), хамон, сир із благородною цвіллю, червона рибка (не кілька в томаті😊) та інші не менш дорогі делікатеси, тоді вам точно не сюди! Цей проект було створено для тих, хто намагається із доступних продуктів створити диво! І при цьому ще й витратити на це якомога менше часу. Тому що зазвичай всі ми, жінки, працюємо, намагаємося виховувати дітей та чоловіків. І не в кожної з нас є можливість годинами простоювати на кухні, що приготувати мусовий тортик із свіжими фруктами та дзеркальною глазур’ю або кролика з фуагра під помаранчевим соусом. НІКОЛИ і НІЗАЩО! Адже за півтори-дві годинки замість цих витребеньок можна приготувати вечерю з двох страв і навіть напівфабрикати для офісного перекусу для наступного дня.

Якщо ви зі мною погоджуєтесь, тоді запрошую вас в світ не банальної кулінарії. А проще кажучи в світ звичайних і простих рецептів, що може приготувати будь-яка господиня без додаткової кулінарної освіти й закупки дорогих продуктів. Цей світ, насправді, захоплює своїми можливостями. Адже створити диво своїми руками й здивувати родину доволі просто, якщо мати під рукою перевірений рецепт!

А НАШІ СМАКОЛИКИ – це і є та збірка рецептів, кожен із яких пройшов перевірку на кухні, отримав оцінку «відмінно» від чоловіка та дітей!